Rotterdam wil werklozen alsnog in kas
De Rotterdamse wethouder Maarten Struijvenberg (werkgelegenheid) wil het werklozenplan van zijn voorganger Marco Florijn doorzetten.

Florijn zette in 2012 groots in op het werklozenproject 'Westland heeft Werk'. Rotterdam wilde veel werklozen in de Westlandse glastuinbouw aan het werk helpen. Dit project leverde weinig op.
Volgens AD Westland zet Struijvenberg het project toch door en is de inzet om dit jaar 120 werklozen te laten instromen in de glastuinbouw.
Intermediairs
Rotterdam wil deze keer inzetten op intermediairs, die een strengere voorselectie kunnen maken. Eerder waren gemeente Westland en intermediair Werkplein Westland betrokken bij het project.
De meeste deelnemers haakten destijds af vanwege het gebrek aan werkritme en problemen met het vervoer tussen Rotterdam en de tuinbouwbedrijven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Overig () #695857
Gebruikt, € 1.100
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #691828
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #692607
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X167R (MM) #692919
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag22° / 13°20 %
-
Woensdag26° / 16°10 %
-
Donderdag22° / 17°70 %