Valentijncampagne van start
Mooiwatbloemendoen.nl is deze week de nieuwe Valentijncampagne 'Command Cupid' gestart. In de promotie-uiting verspreidt een moderne Cupido de liefde via een de nieuwste technologie periscope, aldus Mooiwatbloemendoen.nl.

'Met een hightech boog mét smartphone en ingebouwde camera gaat hij op zoek naar love-at-first-digital-sight.'
Internationaal bereik
Mooiwatbloemendoen.nl lanceert de Valentijnscampagne in Nederland, Duitsland, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk. Op diverse videonetwerken als YouTube en social media zal de campagne een groot bereik proberen te realiseren.
Livestream
In Duitsland en Frankrijk kunnen consumenten zelf de techniek ervaren. Via een livestream kunnen zij Cupido de opdracht geven om een roos te geven aan iemand die zij in de omgeving van Cupido spotten. Er is materiaal voor bloemisten ontwikkeld om zo de campagne terug te laten komen op de winkelvloer. Mooiwatbloemendoen.nl is onderdeel van Bloemenbureau Holland.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (SO) #692329
Gebruikt, € 5.313
-
John Deere Tractor, compact 1026R (HA) #24630
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Juwel 8 () #29138
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WCH) #692550
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %