Help mee nvwa.nl te verbeteren
Boeren wordt hun mening gevraagd over nvwa.nl, de site van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). LTO Nederland-voorzitter Albert Jan Maat roept boeren op hier gebruik van te maken.

Om de gebruikerswensen van onder meer boeren beter aan te laten sluiten op nvwa.nl, start bureau Ruigrok | NetPanel binnenkort een gebruikersonderzoek.
Bij het aanmelden krijgen gebruikers een paar vragen voorgelegd. Op basis van de antwoorden selecteert Ruigrok | NetPanel deelnemers voor een interview.
Interview
Het bureau neemt contact op met de geselecteerde kandidaten voor het maken van een afspraak. Het interview duurt ongeveer een uur en kan plaatsvinden op diverse plaatsen in het land.
De gesprekken vinden in de periode van 25 januari tot 11 februari 2016 plaats. Geïnterviewden ontvangen 75 euro voor gemaakte kosten.
Anoniem
Bureau Ruigrok | NetPanel verwerkt de gegevens anoniem in het eindrapport. Antwoorden zijn daarin niet tot personen te herleiden. De NVWA gebruikt de informatie alleen voor verbetering van de website.
Meedoen met het onderzoek heeft geen gevolgen voor uw melding, aanvraag of inspecties bij uw bedrijf, verzekert de autoriteit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (MOL) #692321
Gebruikt, € 4.999
-
Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (KOU) #692304
Gebruikt, € 3.950
-
JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %