Help mee nvwa.nl te verbeteren
Boeren wordt hun mening gevraagd over nvwa.nl, de site van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). LTO Nederland-voorzitter Albert Jan Maat roept boeren op hier gebruik van te maken.
Om de gebruikerswensen van onder meer boeren beter aan te laten sluiten op nvwa.nl, start bureau Ruigrok | NetPanel binnenkort een gebruikersonderzoek.
Bij het aanmelden krijgen gebruikers een paar vragen voorgelegd. Op basis van de antwoorden selecteert Ruigrok | NetPanel deelnemers voor een interview.
Interview
Het bureau neemt contact op met de geselecteerde kandidaten voor het maken van een afspraak. Het interview duurt ongeveer een uur en kan plaatsvinden op diverse plaatsen in het land.
De gesprekken vinden in de periode van 25 januari tot 11 februari 2016 plaats. Geïnterviewden ontvangen 75 euro voor gemaakte kosten.
Anoniem
Bureau Ruigrok | NetPanel verwerkt de gegevens anoniem in het eindrapport. Antwoorden zijn daarin niet tot personen te herleiden. De NVWA gebruikt de informatie alleen voor verbetering van de website.
Meedoen met het onderzoek heeft geen gevolgen voor uw melding, aanvraag of inspecties bij uw bedrijf, verzekert de autoriteit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Front PTO valtra 4 serie
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 10.475
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag15° / 5°0 %
-
Donderdag16° / 1°0 %
-
Vrijdag12° / 4°5 %















