Subsidie: 4,50 euro per m2 asbestdak
De regels voor het subsidiëren van het verwijderen van asbestdaken per 2016 zijn bekend. De bijdrage komt op 4,50 euro per vierkante meter (m2) te verwijderen asbestdak. Er geldt een minimum van 35 m2 en de maximale vergoeding bedraagt 25.000 euro.
Stapelen met andere subsidies mag, dus ook die van de provincies. Wel geldt het principe Op = Op. Voor 2016 is een bedrag van 10 miljoen euro beschikbaar tot minimaal 75 miljoen tot 2020.
Als dat bedrag in 2016 op is, kom je vooraan te staan voor de subsidie in 2017 en zo verder De aanvraag gebeurt achteraf op basis van een factuur.
Subsidie aanvragen
Alleen de dakeigenaar mag subsidie aanvragen: dus geen machtiging. Gemeentes en provincies mogen ook aanvragen, als zijnde asbestdakeigenaren.
Dus voor 2016 kan zo’n 2,2 miljoen vierkante meter aan asbestdaken een subsidie krijgen van 4,50 euro per vierkante meter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 716 S4 Power Plus, Verkocht
2018, P.O.A.
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag3° / -1°85 %
-
Zondag2° / -2°80 %
-
Maandag1° / -2°50 %













