Milieustaatssecretaris Mansveld afgetreden
Staatssecretaris Wilma Mansveld (Infrastructuur en Milieu) is afgetreden. Het Fyra-rapport van de parlementaire enquêtecommissie is de bewindsvrouw fataal geworden. Zij en haar voorgangers krijgen daarin harde verwijten.
Mansveld had op haar beleidsterreinen veel met de agrarische sector te maken. Vooral het dossier Milieu bevat veel onderwerpen waar boeren en tuinders direct mee te maken hebben.
De bewindsvrouw reageerde gisteren nog op de problematiek van de asbestdaken die boeren en tuinders de komende jaren moeten saneren. Ze had aangekondigd komend jaar 75 miljoen euro uit te trekken.
Weinig contact
Mansveld had niet vaak rechtstreeks contact met de sector. Zo ontving ze tot teleurstelling van LTO Nederland in haar ambtstijd slechts een keer een LTO-delegatie.
Wel bracht ze in september een werkbezoek aan de glastuinbouw. Dat stond onder meer in het teken van de verplichte waterzuivering.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %
















