Etikettenfraude bij babymelkpoeder
De opsporingsdienst en de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA-IOD) heeft drie mannen opgepakt op verdenking van etikettenfraude bij babymelkpoeder.
De mannen uit Zuid-Holland plakten vervalste etiketten op de blikken, waardoor het leek alsof de voeding geschikt was voor baby's met een koemelkallergie.
De blikken verkochten zij onder meer aan handelaren die de voeding naar China exporteren.
Nutricia waarschuwde in juni dat etiketten op blikken van dieetvoeding voor baby's met koemelkallergie, Nutrilon Pepti 1 en Nutrilon Pepti 2, mogelijk waren vervalst.
Door de vervalsing van het etiket bevatten deze blikken geen Pepti maar Nutrilon Nenatal 1, een voeding die bestemd is voor te vroeg geboren baby's.
Als kinderen met een koemelkallergie deze drinken, kunnen ze een ernstige allergische reactie krijgen.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-

T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %















