Lening Vegetarische Slager al volgetekend
Vegetarische Slager Jaap Korteweg heeft het geld voor een nieuwe fabriek in Breda bij elkaar. De onlangs uitgeschreven obligatielening is helemaal volgetekend.
De obligatielening van maximaal 2,5 miljoen euro stond eigenlijk open tot 4 december. Omdat dat bedrag nu al binnen is, is de inschrijving vervroegd gesloten.
Klanten doen mee
Voor de obligatielening was niet alleen belangstelling van professionele beleggers, maar ook van klanten van de Vegetarische Slager en uit de achterban van stichting Natuur & Milieu.
Korteweg is blij met het succes. ‘Het laat zien hoezeer beleggers belangstelling hebben voor duurzame ontwikkelingen op het gebied van het vervangen van traditionele vleesproducten door gelijkwaardige plantaardige alternatieven.’
Naamsvermelding
Obligatiehouders van de Vegetarische Slager krijgen een naamsvermelding op de nieuwe fabriek waarvan ze medegrondlegger zijn. Bovendien krijgen ze 5 procent korting op hun aankopen bij de Vegetarische Slager.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7R 350 (HAE) #22228
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (REU) #782477
Gebruikt, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen















