Mbo-leerlingen oefenen met echte machines
Leerlingen van de onderbouw van MBO Terra gaan op een praktijkdag oefenen met echte landbouwmachines.

Leerlingen leren het meest in de praktijk, maar voor sommige opleidingen is het soms lastig om een praktijksituatie na te bootsen. Tijdens een ruwvoerderwinnings- en grondbewerkingsdag op maandag 21 september krijgen ruim 130 leerlingen wel die mogelijkheid.
Eerste- en tweedejaarsleerlingen van de mbo-opleidingen Akkerbouw, Veehouderij en Groen, Grond & Infra gaan met lokale bedrijven en echte machines op het land aan de slag. Het programma loopt uiteen van maaien, schudden en harken en ploegen tot cultiveren, eggen en zaaien.
Vijf bedrijven
Kamps de Wild, De Vries Mechanisatie in Beilen, John Breider Mechanisatie in Hellum, Landbouw Mechanisatie Bedrijf Geertsema in Munnekezijl en Robertus Mechanisatie in Tweede Exloërmond stellen de landbouwmachines beschikbaar.
Voor deze vijf bedrijven is het een investering in toekomstige medewerkers én eventuele klanten. Voor leerlingen is deze dag de kans om ervaring op te doen voor hun toekomstige carrière.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6175R (SO) #64452
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (BV) #692141
Gebruikt, € 5.644
-
Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6155R (LH) #695259
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %
-
Vrijdag23° / 11°15 %