'Laatste papieren GDI kwam om 23.55'
In de afgelopen dagen hebben veel ondernemers nog hun Gecombineerde Opgave (of GDI) ingediend. Er werd zelfs op maandagavond om 23.55 uur nog een papieren versie aangeleverd bij de deur van RVO in Assen.

Dit weekend werden er nog opmerkelijk veel Gecombineerde Opgaven ingediend, meldt RVO.
De deadline was maandag om middernacht. Ook de laatste dag en avond werden nog veel Opgaven ingestuurd door ondernemers.
Boeren die nu nog hun Opgave willen insturen, krijgen te maken met een korting.
Een aardig detail is dat een ingevulde papieren versie 5 minuten voor het verstrijken van de deadline fysiek werd aangeleverd bij het kantoor van RVO.
Moeite waard
Van de 78.500 aangeschreven bedrijven heeft 82,7 procent de Gecombineerde Opgave weer ingediend.
De bedrijven die dat niet hebben gedaan, vinden het waarschijnlijk niet de moeite waard om de Gecombineerde Opgave in te leveren, legt een woordvoerder van RVO uit.
Het percentage van aangeschreven bedrijven dat dat de Gecombineerde Opgave niet heeft ingeleverd, is ongeveer gelijk aan dat van vorig jaar.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case Maxum 5140 Plus
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SB) #49806
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (BS) #692697
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %