Notering nieuwe fritesaardappelen 18 euro
De notering op de aardappeltermijnmarkt voor nieuwe fritesaardappelen op levering in april 2016 stijgt dinsdag richting het niveau van 18 euro per 100 kilo.
Volgens berichtgeving van DCA Markt is dit een ongekend hoge notering voor fritesaardappelen van de nieuwe oogst op dit moment in het seizoen.
De Vries & Westermann constateert enige nervositeit op de termijnmarkt. Het lijkt erop dat het weer en de groeiomstandigheden, de stemming en het prijsverloop bepalen.
Groei niet optimaal
De omstandigheden voor de groei van vroege fritesaardappelen zijn niet optimaal, schrijft De Vries & Westermann. De overgang naar de nieuwe oogst wordt daardoor vertraagd.
Voor de hoofdoogst zijn er volgens de beursmakelaar nog geen grote problemen ondanks een vertraagde start. Wel hebben vrijwel ook alle aardappelpercelen behoefte aan vocht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 516V SCR Power
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zondag18° / 15°75 %
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag20° / 12°5 %












