Extra geld voor innovatie Veenkoloniën
De Veenkoloniën krijgen een aanvullend bedrag van bijna een miljoen euro van staatssecretaris Sharon Dijksma (Economische Zaken).
Het geld is bedoeld om de al twee jaar lopende praktijknetwerken in de Veenkoloniën een extra impuls te geven.
Het gaat om ruim zestig praktijknetwerken, waarin boeren op een innovatieve manier samenwerken om daarmee de landbouw in de Veenkoloniën verder te ontwikkelen.
Budget
Het bedrag van 950.000 euro komt uit een budget dat is overgebleven uit het Plattelandontwikkelingsprogramma 2007-2013.
Het extra geld biedt de samenwerkende partijen in de Veenkoloniën de mogelijkheid om de landbouwinnovatie in de Veenkoloniën door circa zestig praktijknetwerken te versnellen.
Effectief
Gedeputeerde Henk Staghouwer, voorzitter van de Agenda voor de Veenkoloniën, is zeer content met de aanvulling op de eerdere 5 miljoen euro die Economische Zaken al beschikbaar stelde.
'Dit laat zien hoe effectief rijksoverheid en de provincies Drenthe en Groningen samen optrekken.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor, compact 3039R (HIL) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZUI) #692297
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (ETT) #692320
Gebruikt, € 4.999
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 15°80 %
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag19° / 14°90 %