Nieuwe organisatie broedei en kuikens
Leden van de NOP Kringen Fokkers en Kuikenbroeders en de NVE (exporteurs van broedeieren en eendagskuikens) zijn verenigd in de Centrale Organisatie Broedeieren en Kuikens (COBK). Dat werd vanmiddag bekrachtigd.
De aanzet daartoe werd ruim een jaar geleden. Voorzitter Anton Butijn noemt daarvoor twee redenen. De belangrijkste is de efficiëntieslag die wordt gemaakt door de NOP Kringen Fokkers en Kuikenbroeders en NVE in elkaar te schuiven.
Belangebehartiging
Tweede reden voor de oprichting van de COBK noemt Butijn sectorale belangenbehartiging. Na het samengaan van NOP met LTO verwaterde die. In de EU zetten fokkers, kuikenbroeders en exporteurs ook een organisatie in de steigers die vergelijkbaar is met de COBK..
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7R 350 (ETT) #22228
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (BIE) #692156
Gebruikt, € 7.361
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BIE) #692147
Gebruikt, € 7.054
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %














