Het Aeres Praktijkcentrum in Dronten is een onderdeel van de Aeres Groep. Deze onderwijsorganisatie bestaat uit Groenhorst (vmbo en mbo), CAH Vilentum (hbo), PTC+ (Ede, Barneveld en Horst), Aeres Contract (onder andere Agrojobs en Payrolljobs) en ondersteunende stichtingen. De Aeres Groep telt in totaal ruim 9.400 scholieren en studenten.
Het productiebedrijf van Aeres ligt in Dronten en bestaat naast een melkveebedrijf uit een akkerbouwbedrijf. De bedrijven beschikken in totaal over 360 hectare.
Het melkveebedrijf telt momenteel nog 95 melkkoeien met bijbehorend melkvee. De gemiddelde melkgift ligt op 8.000 kilo met 4,54 procent vet en 3,43 procent eiwit.
Met de nieuwbouw van de weidestal en renovatie van de Flevolandstal wordt het aantal koeien uitgebreid naar 220.
Betrokken partners zijn onder andere: CAH Vilentum, DeLaval, SAC, ForFarmers Hendrix, Veenweiden Innovatiecentrum (VIC) en KTC De Marke.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #782579
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
-

John Deere 6155R (STE) #59803
Gebruikt, € 72.000
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %
-
Zaterdag25° / 12°10 %













