Over het boekjaar 2013-2014 realiseerde coöperatie CZAV in Wemeldinge een winst van 3,8 miljoen euro. Dit resultaat is een fractie hoger dan vorig jaar. De omzet in euro’s groeide met 5 procent naar 448 miljoen euro. In volume nam de omzet zelfs toe met 8 procent door meer afzet onder leden en meer handelsactiviteiten in Nederland en België.
Algemeen directeur Antoon van Vugt van CZAV vindt dat het financieel resultaat een gunstig beeld laat zien. ‘De winst van de coöperatie is geheel afkomstig uit deelnemingen en handelsactiviteiten die niet direct gericht zijn op de leden.’ Voor nakorting aan leden nam CZAV 2 miljoen euro op in de boeken.
De omzet van CZAV in gewasbeschermingsmiddelen en meststoffen steeg met respectievelijk 6 procent en 35 procent. In granen daalde de omzet vanwege een lagere productprijs met 10 procent. Wel collecteerde CZAV 3 procent meer granen.
Volgens Van Vugt zet CZAV komend jaar opnieuw actief in op vergroting van het marktaandeel in Zeeland, Zuid-Holland, Noord-Brabant en België.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 5095M (MG) #687878
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (SB) #692396
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %