Frugi Venta naar PT-pand
Frugi Venta en GroentenFruit Huis vestigen zich in het voormalige pand van het Productschap Tuinbouw (PT) in Zoetermeer.

Frugi Venta, de koepelorganisatie van handelaren in groente en fruit, heeft het voortouw genomen om het pand te kopen.
Andere partijen
Behalve de organisatie voor handelaren in groente en fruit, trekken het GroentenFruit Huis en de Dutch Produce Association (DPA) in het PT-gebouw.
Verder onderhandelt Frugi Venta met andere organisaties uit de sector om zich in Zoetermeer te vestigen.
Waardedaling
'Ook de situatie in de vastgoedsector speelt een rol, waardoor het pand een enorme waardedaling in de boeken heeft ondergaan. Door nu te investeren in het gebouw blijft het geïnvesteerde vermogen binnen de sector', zegt Frugi Venta.
Naar verwachting gaan de organisaties halverwege volgend jaar over naar Zoetermeer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
AS Motor 901 SM (HIL) #26853
Gebruikt, € 6.670
-
International 633 SA trekker (LIE) #162198
Gebruikt, € 6.000
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Vrijdag14° / 10°10 %
-
Zaterdag12° / 6°5 %
-
Zondag12° / 3°5 %