Jury buigt zich over mooie koeien
Wedstrijd 'Wat zijn de mooiste koeien' van Nieuwe Oogst is nog in volle gang. Inzenden kan tot 9 november. Deze week bogen de juryleden David Schakel en Gerrit de Groot zich over de poster.
Zij waren het redelijk snel eens over hoe ze de vier rubrieken van vier koeien in de juiste volgorde moesten zetten. Dat komt volgens De Groot ook doordat ze in het verleden verschillende keren samen als jury in de ring stonden.
De veebeoordelingswedstrijd loopt nog tot en met zondag 9 november. De poster en de wedstrijdvoorwaarden zijn te vinden in de Nieuwe Oogst van zaterdag 18 oktober 2014.
Digitaal insturen
Hierin zit ook de wedstrijdbon. Deelnemers kunnen ook digitaal meedoen door de digitale bon in te sturen. Die bon is hier te vinden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Husqvarna R318 X Benzine Frontmaaier 112cm (LIE) #39507
Gebruikt, € 5.849
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag10° / 6°20 %
-
Donderdag12° / 7°30 %
-
Vrijdag11° / 10°60 %













