FNV bevraagt leden over cao-problemen
Vakbond FNV Bondgenoten beraadt zich over de moeizaam verlopende cao-onderhandelingen in de bedrijfsverzorging. De komende weken wordt met de leden overlegd hoe het verder moet.
De vakbond meldt dat de onderhandelingen voor een aantal cao’s in de agrarische sector 'dreigen te mislukken'. Gewezen wordt op de vastgelopen gesprekken over een nieuwe cao voor de ruim tweeduizend bedrijfsverzorgers.
Werkgeversorganisatie AB Nederland zou niet willen ingaan op de wensen voor koopkracht en werkzekerheid. 'We hebben alles geprobeerd en nog was het niet genoeg', stelt FNV-bestuurder Jeroen Brandenburg.
Beraad met leden
Hij voegt er aan toe dat het ook bij de andere cao-onderhandelingen in de groene sector mis zou kunnen gaan. FNV Bondgenoten wil de komende weken met de leden overleggen over 'andere stappen.'
AB Nederland heeft nog niet inhoudelijk gereageerd op het vastlopen van de cao-onderhandelingen. De organisatie zal zich in september beraden over de ontstane situatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (LIE) #688718
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (ETT) #692272
Gebruikt, € 6.519
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag14° / 10°10 %
-
Woensdag16° / 10°15 %
-
Donderdag16° / 10°40 %














