Kip van morgen vandaag bij AH
Albert Heijn heeft vandaag de eerste stap gemaakt naar de Kip van Morgen. Onder de naam Hollandse Kip worden kipfilet, kipfiletblokjes en diverse botproducten verkocht van een traag groeiend vleeskuiken.
Februari vorig jaar ondertekenden de pluimveesector en de supermarkten een akkoord over de dierenwelzijnseisen voor vleeskuikens, zo laat de supermarkt weten. Albert Heijn ging vervolgens hard aan de slag om de verschillende kipproducten verder te ontwikkelen.
De betreffende kip is niet alleen van een traaggroeiend ras, de kuikens beschikken eveneens over meer leefruimte dan reguliere vleeskuikens. Ook leeft de kip langer.
Eind 2015 alles om
De supermarktketen verwacht dat uiterlijk eind 2015 alle kipproducten bij Albert Heijn afkomstig zijn van de in Nederland geboren en gehouden vleeskuikens, die zijn gehouden volgens het Kip van Morgen-principe.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger HIT HT 11100 schudder (BIE) #693508
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TH 13010 Trans schudder (BRU) #776672
Gebruikt, € 9.500
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.410
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag17° / 7°0 %
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 9°65 %















