Aardappelverwerkers op recordkoers
Uit de verwerkingscijfers van Productschap Akkerbouw blijkt dat aardappelverwerkers in Nederland in 2014 tot en met april al 1,2 miljoen ton aardappelen verwerkt hebben.

Dat is 88.000 ton meer dan vorig jaar in de maanden januari tot en met april, meldt Bureau Aardappelmarkt Informatie (BAI).
Totaal over de afgelopen 12 maanden is ruim 3,6 miljoen ton verwerkt. In de periode van mei 2012 tot en met april 2013 was dat ruim 75.000 ton minder.
Record op record
Met de huidige niveau van verwerking stapelen de verwerkers volgens BAI record op record. In maart 2014 kwam de verwerkingscijfer op 319.400 ton, dat was een absoluut record.
Afgelopen april kwam de verwerking uit op 316.300 ton. Vorig jaar gebruikten de verwerkers 290.500 ton grondstof in april, dit had toen te maken met de hoge prijzen voor de aardappelen. Het meerjarig gemiddelde verwerkingscijfer voor de maand april is 284.500 ton.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-
Andex 300
Gebruikt, € 1.250
-
John Deere Tractor 7430 PREMIUM (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki TM 3217
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %