CDA: helderheid in besluit rondom derogatie
CDA-Tweede Kamerlid Jaco Geurts wil inzicht in de besluitvorming rondom de onderhandelingen over de derogatie.
CDA vraagt of het kabinet bereid is afschriften van interne en externe documenten met betrekking tot onderhandelingen over het vijfde actieprogramma en de derogatie aan de Kamer beschikbaar te stellen.
Daarbij gaat het om verslagen, mails en correspondentie met en van de Europese commissie. Ook wil het CDA opheldering over het feit dat de overheid de LTO-inbreng voor het mestbeleid nauwelijks heeft meegenomen in het uiteindelijk regelgeving.
Fosfaatkunstmest
Staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ) zou ook de Kamer niet volledig hebben geïnformeerd over het verbod op fosfaatkunstmest.
CDA wil weten wat de mening van de regering daarover is. Verder vraagt de partij of Dijksma haar excuus wil aanbieden aan de Kamer en agrarische sector over de late melding over het verbod op fosfaatkunstmest.
De vragen van Geurts zijn gericht aan de minister van Buitenlandse Zaken en staatssecretarissen van Infrastructuur en Milieu en Economische Zaken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 4.080
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag12° / 3°5 %
-
Vrijdag9° / 8°90 %
-
Zaterdag11° / 3°40 %














