Voedselprijzen gedaald in april
Voedselprijzen zijn gedaald in april. Dat blijkt uit de voedselprijsindex van de FAO, de voedsel- en landbouworganisatie van de Verenigde Naties.
De teruggang wordt vooral veroorzaakt door een scherpe val van de melkprijzen. Maar ook de prijzen voor suiker en plantaardige olie zakten. Vlees- en graanprijzen stegen licht.
De graanmarkt is iets rustiger, blijkt uit de index. Het weer in de Verenigde Staten is beter, waardoor de groeiomstandigheden zijn verbeterd voor de graantelers. Ook blijken de spanningen in de Oekraine weinig effect te hebben op de export van graan.
Melk
De melkmarkt is in mineur omdat China, de grootse importeur ter wereld van melkpoeder, minder koopt. Ook koopt Rusland minder boter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
781
Gebruikt, € 4.000
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692665
Gebruikt, € 3.950
-
JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (HIL) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 17002 T GII
2014, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 12°90 %