Chinezen en RFC samen in kindervoeding
China Huishan Dairy Holdings en Royal FrieslandCampina (RFC) voeren gesprekken over een samenwerkingsverband voor de productie en verkoop van kindervoeding in China.
De joint venture stelt zich daarbij ten doel om een volledig geïntegreerde toeleveringsketen voor kindervoeding te exploiteren. Beide partners brengen ervaring en expertise in op het gebied van de productie, marketing en verkoop van kindervoeding.
Huishan levert in het samenwerkingsverband rauwe melk van hoge kwaliteit die afkomstig is van eigen melkveebedrijven in China.
Friso
China Huishan Dairy Holdings en RFC zetten, los van de joint venture, hun eigen kindervoedingsactiviteiten afzonderlijk voort. De productie van Friso blijft exclusief in Nederland plaatsvinden en FrieslandCampina brengt dit product zelf op de markt.
De ondernemingen werken al samen bij de productie van koffiecreamers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 185 trekker (BIE) #693693
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
2002, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %













