Huijbers weer voorzitter RvC Vion
Drie van de zes leden van de nieuwe Raad van Commissarissen van Vion Food zijn bekend. Hans Huijbers is weer voorzitter.
Op de vorige week gehouden aandeelhoudersvergadering is de oude Raad van Commissarissen afgetreden. De nieuwe Raad krijgt zes leden, twee minder dan voorheen, zo is besloten.
Twee leden worden vanuit ZLTO benoemd. Voor de komende periode zijn dat Huijbers en Toon van Hoof. Beiden waren in de afgelopen jaren ook al commissaris.
Professionals
De vier andere leden zullen onafhankelijke en zelfstandige professionals zijn. Een daarvan is inmiddels benoemd. Het is Ton van der Laan, directeur van agrarisch handelshuis Nidera.
Voor de andere drie externe commissarissen is het wervingsproces gestart. CEO Michiel Herkemij verwacht in de komende weken de volledige bezetting van de Raad van Commissarissen te kunnen aankondigen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (LH) #692969
Gebruikt, € 8.950
-
New Holland Tractor T5.95 (MG) #145089
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6100M (MD) #692400
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 14°10 %
-
Vrijdag24° / 11°5 %
-
Zaterdag23° / 15°20 %