Ctgb verleent vijf toelatingen van middelen
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft deze week besloten om vijf middelen toe te laten.
Luna Sensation is toegelaten als schimmelbestrijdingsmiddel in de teelt van aardbei, bloembol- en bloemknolgewassen, druif, sla, dahlia, iris, bijgoed en pioen.
Retengo is ook een schimmelbestrijdingsmiddel. Het middel is toegelaten in tarwe, gerst, triticale, haver, maïs en suikerbiet.
Onkruidbestrijding
Centurion Plus is toegelaten als onkruidbestrijdingsmiddel in aardappelen, bieten, winterkoolzaad, boon, erwt, sluitkool, wortelen, zaaiuien, sjalotten en knoflook.
Ook Clinic Ace is een onkruidbestrijdingsmiddel. Het middel is toegelaten in diverse teelten en op diverse terreinen, als doodspuitmiddel voor gras en als middel voor de behandeling van uitlopers/stobben van bomen en struiken.
DuPont Collage is toegelaten als onkruidbestrijdingsmiddel door middel van een na-opkomst toepassing in de teelt van maïs.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T235 direct
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, € 2.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot













