Ctgb verleent vijf toelatingen van middelen
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft deze week besloten om vijf middelen toe te laten.
Luna Sensation is toegelaten als schimmelbestrijdingsmiddel in de teelt van aardbei, bloembol- en bloemknolgewassen, druif, sla, dahlia, iris, bijgoed en pioen.
Retengo is ook een schimmelbestrijdingsmiddel. Het middel is toegelaten in tarwe, gerst, triticale, haver, maïs en suikerbiet.
Onkruidbestrijding
Centurion Plus is toegelaten als onkruidbestrijdingsmiddel in aardappelen, bieten, winterkoolzaad, boon, erwt, sluitkool, wortelen, zaaiuien, sjalotten en knoflook.
Ook Clinic Ace is een onkruidbestrijdingsmiddel. Het middel is toegelaten in diverse teelten en op diverse terreinen, als doodspuitmiddel voor gras en als middel voor de behandeling van uitlopers/stobben van bomen en struiken.
DuPont Collage is toegelaten als onkruidbestrijdingsmiddel door middel van een na-opkomst toepassing in de teelt van maïs.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z530M (MM) #692310
Gebruikt, € 7.966
-
Alltrec Professionele zitmaaier / tuintrekker 4810T (HG) #21051
Gebruikt, € 62.500
-
Vicon Schudder Fanex 804 (LH) #30604
Gebruikt, € 13.100
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %