'Bedankt voor die bloemen'
Onder flinke mediabelangstelling is vanmorgen het Paasbloementransport vanuit de bollenstreek naar Rome vertrokken. De dubbele vrachtcombinatie zit vol met 42.000 snijbloemen, bloeiende bollen, struiken en bomen.

Onder leiding van hoofdarrangeur Charles van der Voort zijn 25 Nederlandse toparrangeurs in Rome dagenlang bezig om de bloemenpracht optimaal te presenteren. Zoals gebruikelijk zullen geel en wit overheersen.
De fleurige versiering van het Sint Pietersplein in Rome tijdens Pasen is een vast onderdeel van de internationale promotie van bloemen, bollen, bomen en planten uit Nederland.
Bloemenpracht
Miljoenen tv-kijkers over de hele wereld genieten van de Hollandse bloemenpracht. Het is elk jaar weer spannend of de Paus Nederland speciaal bedankt voor de bloemen.
De bloemen- en plantenpracht wordt dit jaar mogelijk gemaakt door Bloemenbureau Holland en iBulb.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6230 (RL) #694531
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692297
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (RL) #692016
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %