RFC steekt miljoen in rondweg Bedum
Royal FrieslandCampina (RFC) steekt een miljoen euro in de rondweg bij Bedum. Dat bevestigt Bé Hooiveld, manager Safety, Health & Environment van de locatie in Bedum.
Twee jaar geleden gaf de onderneming nog aan niet in de weg te willen investeren. Volgens Hooiveld heeft het zuivelconcern echter een groot belang bij de rondweg.
‘FrieslandCampina hecht met het oog op voedselhygiëne aan een compacte productielocatie met korte leiding- en buissystemen. Daaraan wordt voldaan als de mogelijke uitbreiding direct aansluit op de huidige locatie en het Boterdiep en de weg worden verlegd.’
Knelpunt vrachtverkeer
Ook veiligheid speelt een voorname rol. ‘De vele transportbewegingen door het dorp brengen een onveilige situatie met zich mee. Zeker bij de brug in het centrum van Bedum vormt het vrachtverkeer een knelpunt.’
FrieslandCampina heeft nog geen concrete plannen voor de gronden die ze heeft aangekocht. In Bedum produceert de zuivelgigant kaas en kindervoeding.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 2026R zonder cabine (ALM) #701596
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1026R COMPACTTREKKER (LIE) #781316
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (BEN) #779282
Gebruikt, € 174.500
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag24° / 16°10 %
-
Dinsdag22° / 12°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %














