LTO: 'Boerenactie heeft indruk gemaakt'
De actie van boeren bij het gemeentehuis in Loppersum heeft indruk gemaakt. Dat zeggen initiatiefnemer en akkerbouwer Diederik Wierenga en LTO Noord-voorzitter Groningen Hilbrand Sinnema.

Veertig trekkers barricadeerden vrijdag wegen bij het gemeentehuis in Loppersum waar minister Henk Kamp de gaswinningsplannen van het kabinet bekendmaakte.
'De persconferentie werd onderbroken doordat wij de dranghekken aan de kant zetten en twee trekkers dwars voor het gemeentehuis plaatsten. Ik kon minister Henk Kamp heel duidelijk zien', geeft Wierenga aan.
Arrestant
Ook het politiebusje met een arrestant kon niet weg door toedoen van de boeren, blikt Wierenga terug.
'Normaal ben ik helemaal niet zo van het actievoeren. Maar de boosheid was zo groot, dat ik dit wel gerechtvaardigd vond. We hebben de druk wat opgevoerd, daar was het ons om te doen.'
Ordentelijke actie
Sinnema prees de aanwezige boeren in Loppersum om de druk op te voeren. 'Deze actie is bijzonder goed verlopen. Andermaal het bewijs dat de landbouw ordentelijk actie voert.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (ZUI) #692959
Gebruikt, € 8.545
-
Kuhn GF17003T NIEUW! komt binnen!
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6175R trekker (SOM) #64452
Gebruikt, € 72.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %