Mobiliteitscentrum plaatst 338 mensen
Mobiliteitscentrum Glastuinbouw heeft in 2013 in totaal 338 werkzoekenden aan een baan geholpen in de sector. Dat waren er vorig jaar nog 218.
De database van het mobiliteitscentrum bevat momenteel ruim vierhonderd kandidaten.
Dat is een verdubbeling van vorig jaar en past bij de trend dat steeds meer werkzoekenden de weg naar het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw weten te vinden.
55-plussers
Mobiliteitscentrum Glastuinbouw wil voor komend jaar extra aandacht geven aan de groep 55-plussers die staan ingeschreven.
Het centrum doet daarbij ook een beroep op de maatschappelijke verantwoordelijkheid van de ondernemers uit de sector.
Subsidieregelingen
Er bestaan interessante subsidieregelingen voor ondernemers om tegemoet te komen in de loonkosten voor 55-plussers.
Verder kan gebruik worden gemaakt van een proefplaatsing, waarbij de werkzoekende met behoud van uitkering twee maanden kan proefdraaien.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-
Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Vari-Opal 7 (MM) #510226
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 8°10 %
-
Donderdag27° / 11°10 %