Boerderij Hietink mooiste van Gelderland
Woonboerderij Hietink op landgoed Hackfort is dit weekend uitgeroepen tot mooiste boerenerf in Gelderland 2013.

De bewoners van Hietink, de heer en mevrouw Brinkman, ontvingen in Oldenbroek de prijs uit handen van mevrouw Traag, gedeputeerde van provincie Gelderland.
De prijs is een erkenning voor het vele werk dat ze hebben verricht om de boerderij terug te brengen en onderhouden in de staat waarin hij nu verkeert.
Typisch Achterhoeks
De bewoners verbouwden de boerderij in 1989 volledig, in overleg met Natuurmonumenten. Ze brachten eerst de gebouwen in de oude staat terug, met veel aandacht voor het behoud van authentieke elementen.
Vervolgens herstelden zij ook het erf en de tuin in oude glorie. De bijgebouwen, de prachtige solitaire bomen zijn kenmerkend zijn voor het Achterhoekse landschap.
Dat geldt ook voor de moestuin, boomgaard en bloementuin met uitzicht over het coulisselandschap.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320M (BS) #692448
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BV) #692142
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %
-
Dinsdag22° / 7°10 %