Maurik aan de slag met kavelruil
Boeren ten zuiden van Maurik gaan aan de slag met Verkavelen voor Groei. Dat bleek gisteren tijdens de startavond van het kavelruilproject.
Eigenaren en gebruikers in het gebied besloten gisteravond om samen zelf een ruilplan voor het gebied op te stellen.
In december en januari worden werksessies gehouden. Mogelijk kan vroeg in 2014 al veel gereed zijn. Dat is afhankelijk van de gevolgen van de winter.
Verkavelen voor Groei
Dienst Landelijk Gebied (DLG), LTO en het Kadaster ontwikkelden de nieuwe snelle methode ‘Verkavelen voor Groei’. Nieuwe software maakt het mogelijk om snel en efficiënt de interactieve groepsprocessen te ondersteunen.
LTO Noord Buren, Tiel en Neder Betuwe diende daarvoor een aanvraag in bij Stichting Effectief Verkavelen in Gelderland (STEVIG).
Behoefte
In de afgelopen maanden zijn de grotere bedrijven stuk voor stuk bezocht om hun behoefte te peilen. Die bleek groot. In het gebied is de verkaveling nu nog matig tot redelijk.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (STE) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501TO schudder
2006, € 6.250
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-

John Deere 4230 trekker (BEN) #35668
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %













