Miljoenen aan boetes in uitzendketen
De aanpak van malafide praktijken in de uitzendbranche heeft resultaat. In totaal is al voor 3,3 miljoen euro aan boetes en naheffingen opgelegd.
In de keten van uitzendbureau tot inleners zijn tot nu toe 55 bestuursrechtelijke onderzoeken gestart, waarbij 84 uitzendbureaus en 174 inleners zijn betrokken. Dit is het resultaat van gezamenlijke controles van de Inspectie SZW, de Belastingdienst en UWV.
Interventieteam
Misstanden in de uitzendbranche hebben voor deze diensten een hoge prioriteit, meldt het ministerie van SZW. Daarom hebben ze ook gezamenlijk het interventieteam ‘Aanpak Malafide Uitzendbureaus’ (AMU) opgezet.
Deze aanpak moet ‘foute’ uitzendbureaus steeds verder in het nauw brengen en voorkomen dat bedrijven via hen werknemers inhuren. Inmiddels zijn al heel wat boeterapporten opgemaakt voor illegale tewerkstelling en onderbetaling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5058E trekker (WOL) #775798
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8V N100 wentelploeg (ZUI) #779395
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt Former 10065 Pro middenafleg hark
2023, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 18°0 %
-
Donderdag22° / 15°10 %
-
Vrijdag22° / 14°55 %















