EnergyTours voor veehouders
'Besparen en innoveren met Energie.' Dat is het thema van de EnergyTours Veehouderij die op 29 november en 4 december worden gehouden. Aanmelden voor beide data is nog steeds mogelijk.
De EnergyTours bestaan uit een bustour met excursies, die op een interactieve manier worden ingevuld. Dit jaar gaat de aandacht uit naar kostenbesparing. Vooral op energiekosten is in veel gevallen een substantiële besparing te realiseren.
De excursies van de EnergyTours gaan naar bedrijven die net dat stapje extra hebben gezet en dit graag willen delen met sectorgenoten.
Op 29 december wordt een EnergyTour Veehouderij gehouden in Sterksel en omgeving. De start is om 10 uur bij het Varkens Innovatie Centrum (VIC) in Sterksel. Tijdens deze tour komen de volgende technieken aan bod: Zon PV, energiebesparing, mestrobot, monovergisting, vervanging WKK, varkenstoilet, hergebruik warmte, luchtconditionering, precisielandbouw, energiegewassen. Na het VIC Sterksel worden achtereenvolgens het melkveebedrijf van de familie Van der Aa in Steensel bezocht en het vleeskuikenhouderijbedrijf van de familie Van Lith in Neerkant.
Ruurlo
Op 4 december wordt een EnergyTour Veehouderij gehouden in Ruurlo en omgeving. De dag begint met een presentatie over het LTO AgroConvenant. 's Middags volgt een bezoek aan het bedrijf van familie Grefte in Hengevelde. De familie heeft een vleeskuikenhouderij waar 60 procent energiebesparing wordt gerealiseerd, onder andere door hergebruik van warmte (Terra Sea), warmte/koude-opslag, een warmtepomp en conditionering van lucht. Vervolgens rijdt de bus naar familie Borgman in Vierakker, die energie bespaart door middel van zonnepanelen en redox batterijen.
Projecten LTO Noord, ZLTO Advies, Wageningen UR Livestock Research, Accres (onderdeel van Wageningen UR) en Arvalis organiseren gezamenlijk de Energy Tours. Aanmelden kan via EnergyTours.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (MOL) #781743
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra N121 H3
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X350R, zitmaaier (DAT) #716843
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers 11 tands (BRU) #776608
Gebruikt, € 950
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










