Utrechtse kersentelers op Oostenrijkse toer
Stichting Kersenpromotie Kromme Rijnstreek wil werk maken van de ontwikkeling van promotie- en informatiemateriaal over kersen. De aanleiding is een internationale kennisuitwisseling met Oostenrijkse kersentelers.
Deze week is een groep Utrechtse kersentelers op bezoek bij Oostenrijkse collega’s in Nordburgenland. Dit voorjaar brachten de Oostenrijkse telers een bezoek aan de Kromme Rijnstreek.
Wat de Utrechtse ondernemers tot nu toe opviel, is dat de kersenteelt in Nordburgenland kleinschaliger en minder professioneel is dan in Nederland, maar dat regionale pr en marketing rond het fruit verder is ontwikkeld.
Culinaire kersenproducten
Oostenrijkers hebben bovendien veel meer culinaire kersenproducten te koop.
Komende week benut de stichting de inspiratie uit Oostenrijk tijdens een brainstormavond met ondernemers in de kersensector over de vermarkting in het komende seizoen. De bijeenkomst vindt plaats op 20 november in Schenkerij De Kersenhut Cothen.
Kersenactiviteiten
Alle ondernemers in de regio die iets met kersen doen, zoals de teelt, verkoop, verwerken tot producten en organiseren van kersenactiviteiten, zijn daarbij welkom.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (ETT) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











