Oekraïne stopt export tarwe
Het ministerie van Landbouw in Oekraïne bevestigt deze week een exportstop voor tarwe per 15 november.
Volgens het ministerie is deze maatregel noodzakelijk om te kunnen voorzien in de eigen behoefte. Met name Egypte ageerde als belangrijke afnemer van tarwe uit Oekraïne tegen de exportstop.
Egypte vindt dat Oekraïne zijn geloofwaardigheid verliest als leverancier op de internationale graanmarkt. Overigens respecteert Oekraïne wel alle al gemaakte afspraken voor de levering van tarwen.
Geringe prijsstijging
Op de internationale graanmarkt zorgt de officiële mededeling van de exportstop slechts voor een geringe prijsstijging. Voor analisten komt de maatregel niet als verrassing en veel handelaren hadden zich er al op ingesteld.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (SOM) #688719
Gebruikt, € 3.289
-
Veenhuis Combi 2000
2001, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag21° / 13°70 %