Schapen verstopt in kofferbak
De politie heeft in de nacht van woensdag op donderdag 3 mannen uit Papendrecht en Sliedrecht aangehouden voor de diefstal van 4 schapen. De dieren zaten verstopt in de kofferbak van een auto.
Agenten zagen 's nachts een auto rijden over de brug richting Alblasserdam. Hierin zaten 3 personen. Achter in de auto ontdekten de agenten een schaap.
In eerste instantie vertelden de inzittenden dat ze het dier hadden gekocht. Maar op dat moment kwam er een getuige voorbij, die zei dat hij de auto zojuist had gezien bij een weiland in Ridderkerk. De man herkende een van de inzittenden als de man die bij het weiland met een schaap liep.
Bruiloftsfeest
De agenten maakten de kofferbak van de auto open, waar ze 4 schapen aantroffen. Vervolgens namen ze de 3 mannen van 19, 26 en 44 jaar mee naar het politiebureau. De verdachten wilden de de schapen slachten en het vlees gebruiken voor een bruiloftsfeest. Na verhoor kregen zij een dagvaarding mee.
De schapen lopen inmiddels weer vrij rond in de wei.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt Cutter 2940 FVP
2023, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (HIL) #775455
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8702 TGII getrokken schudder
2015, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (MOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag19° / 8°10 %
-
Maandag13° / 5°50 %











