Open dag ggo-proefvelden Wageningen UR
Wageningen UR biedt geïnteresseerden zaterdag 25 augustus de mogelijkheid om een bezoek te brengen aan de proefvelden met genetisch gemodificeerde aardappelen.
De proefvelden horen bij het onderzoek dat is gericht op het ontwikkelen van aardappelen met een verhoogde weerstand tegen de aardappelziekte phytophthora.
Wageningen UR doet onderzoek naar verschillende aanpakken en technieken voor de ontwikkeling van aardappelen met een duurzame resistentie tegen phytophthora.
Twee programma's
In het programma Duurzame resistentie tegen Phytophthora in aardappel (DuRPh) gebruiken de onderzoekers genetische modificatie met genen van wilde aardappelen. In het BioImpuls-programma gebruiken de onderzoekers technieken die passen binnen de biologische veredeling.
Geïnteresseerden krijgen uitleg over beide programma's. Het bezoek is om 10.30 en 13 uur in gebouw 102 (Forum), Droevendaalsesteeg 2 in Wageningen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 611S
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Servo 4000P wentelploeg (HIL) #779280
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

Vredo 120.05T doorzaaimachine
1990, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL










