Open dag ggo-proefvelden Wageningen UR
Wageningen UR biedt geïnteresseerden zaterdag 25 augustus de mogelijkheid om een bezoek te brengen aan de proefvelden met genetisch gemodificeerde aardappelen.
De proefvelden horen bij het onderzoek dat is gericht op het ontwikkelen van aardappelen met een verhoogde weerstand tegen de aardappelziekte phytophthora.
Wageningen UR doet onderzoek naar verschillende aanpakken en technieken voor de ontwikkeling van aardappelen met een duurzame resistentie tegen phytophthora.
Twee programma's
In het programma Duurzame resistentie tegen Phytophthora in aardappel (DuRPh) gebruiken de onderzoekers genetische modificatie met genen van wilde aardappelen. In het BioImpuls-programma gebruiken de onderzoekers technieken die passen binnen de biologische veredeling.
Geïnteresseerden krijgen uitleg over beide programma's. Het bezoek is om 10.30 en 13 uur in gebouw 102 (Forum), Droevendaalsesteeg 2 in Wageningen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Ploeg Overig (SO) #662
Gebruikt, € 15.500
-
Kuhn GF 17002 T GII
2014, P.O.A.
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-
John Deere Tractor, compact 3046R (ZOB) #695953
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %
-
Zaterdag24° / 13°20 %