Abemec neemt HBM over
Abemec neemt per 1 augustus 2012 de landbouwmechanisatie activiteiten van Hermans/Van den Bossche Mechanisatie (HBM) in Schoondijke over. Alle activiteiten worden voortgezet in het huidige pand onder de naam Abemec Schoondijke.
Met de overname verwachten beide bedrijven de belangen van hun klanten, leveranciers en medewerkers in de westhoek van Zeeuws-Vlaanderen en een deel van Noord-Brabant beter te behartigen.
'We vullen met HBM voor ons in dat gebied een blinde vlek in', geeft operationeel manager Frits Hermans aan. Hoeveel er voor het bedrijf is betaald, wil hij niet kwijt. 'Daar doen we nooit uitspraken over.'
Servicevestigingen
De HBM-medewerkers komen in dienst van Abemec. Met de locatie in Schoondijke beschikt die onderneming in totaal over 18 servicevestigingen.
Cermax machines, dat op dezelfde locatie transportbanden maakt, gaat als zelfstandige onderneming los van www.cermax.nl/HBM verder.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781634
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165 MULTICONTROLLER STAGE V
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone KW 6.40/6 schudder (BIE) #775108
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










