Hefpunt bespaart waterschappen meer
Hefpunt bespaart waterschappen Noorderzijlvest en Hunze en Aa's en Wetterskip Fryslân dit jaar € 3,4 miljoen meer dan ze aanvankelijk hadden berekend.
De waterschappen besteden de heffing en inning van belastingen sinds 5 jaar uit aan Hefpunt. 'Uit de jaarrekening van dat belastingkantoor blijkt dat Hefpunt jaar op jaar meer bespaart dan voor de oprichting was berekend', geven de schappen aan.
In het vijfde jaar van het bestaan is volgens de 3 waterschappen een kostenreductie van € 14,7 miljoen voor de 3 noordelijke waterschappen gerealiseerd.
Verbeterde werkprocessen
De kostenbesparingen zijn door www.hefpunt.nlHefpunt gerealiseerd door verbeterde werkprocessen, minder werknemers en een doelmatigere inzet van automatisering.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6140M (LH) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-
Deutz-Fahr DX 4.30 trekker 2WD
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH FARMALL 55C
2012, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #692607
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %