FloraHolland start klokvoorverkoop
Bloemenveiling FloraHolland is begonnen met de nieuwe dienst klokvoorverkoop. Dat is een van de initiatieven om de positie van de klok te versterken.
De pilot is gestart in Aalsmeer met de producten Roos, Cymbidium, Alstroemeria, Gerbera en Anthurium. Bij een positief verloop van de pilot, wordt het assortiment later uitgebreid.
Kopers kunnen met deze nieuwe vorm van directe, digitale inkoop buiten de reguliere veiltijden een deel van het klokaanbod snijbloemen afnemen. Dit gebeurt tegen een door de kweker vooraf vastgestelde prijs.
Webshop
Tussen 12 en 3.30 uur kunnen producten worden ingekocht via klokvoorverkoop of via een koppeling met de eigen webshop. De producten worden met de reguliere klokdistributie de volgende veildag bij de kopers afgeleverd.
Op de eerste dag zijn bijna 300 partijen aangeboden bij klokvoorverkoop. 'Een prima resultaat,' vindt de veiling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (WOL) #777373
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










