Graus verdedigt dierenpolitie
Het is 'absoluut niet waar' dat de dierenpolitie te hard optreedt. Dat zegt Kamerlid Dion Graus in reactie op berichtgeving over de situatie in Wierden.
In een programma van RTV Oost viel Graus de ChristenUnie in Wierden aan die volgens hem 'feitelijke onjuistheden' naar buiten bracht. De betreffende boeren, waarvoor hij de kwalificatie 'dierenbeulen' gebruikte, zijn volgens het Kamerlid terecht meegenomen naar het politiebureau.
'In de toekomst wordt nog veel harder opgetreden tegen dierenmishandeling en dierverwaarlozing. Geloof dat maar', aldus Graus. Boeren die hun zieke dieren in de stal verstoppen, zijn volgens hem straks ook 'de klos.'
Kindermishandeling
Het PVV-Kamerlid meent dat het om enkele procenten van de boeren gaat die slecht omgaan met hun dieren. In het verleden zou bij controles op dergelijke bedrijven ook kindermishandeling en -verwaarlozing zijn geconstateerd en hennepplantages en gestolen motoren aangetroffen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MXU 125 PRO
2005, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










