FVO: kwaliteit vee-transport dik in orde
De kwaliteit van het veetransport in Nederland is dik in orde. Dat zegt directeur Michael Scannell van de Europese Food Veterinary Office (FVO).
Scannell gaf een presentatie op een dierenwelzijnscongres in Brussel over de FVO-missies die de organisatie deed in Europese landen. Dit congres werd georganiseerd door de Europese Commissie samen met het Deense voorzitterschap.
Dat gebeurde ter gelegenheid van de lancering van de nieuwe dierenwelzijnstrategie van de Europese Unie. Behalve over het dierenwelzijn in Oostenrijk is FVO te spreken over de kwaliteit van diertransport in Nederland.
Nota Dierenwelzijn en Diergezondheid
De Nederlandse Bond van Handelaren in Vee is verheugd over deze FVO-uitspraak 'Het staat echter in schril contrast met de 10% verhoging van de controles op veetransport die EL&I-staatssecretaris Henk Bleker meldt in nota Dierenwelzijn en Diergezondheid', reageert voorzitter Piet Thijsse.
'Wij zullen de staatssecretaris attent maken op deze discrepantie', verzekert hij.
Veterinaire controles
FVO is belast met het uitvoeren van inspecties. Die richten zich voor import op de systemen voor veterinaire controles aan de buitengrens en op de toepassing van de Europese regelgeving.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TM190 trekker (MAA) #690891
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 3.950
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 150
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %











