Poolse Landdag in Noordoostpolder
Gemeente Noordoostpolder organiseert in september een Poolse Landdag. De bijeenkomst is bedoeld om inwoners, agrarische ondernemers en arbeidsmigranten met elkaar in contact te brengen. Dat meldt Omroep Flevoland.
Met de dag wil de gemeente uitdragen dat buitenlandse werknemers welkom zijn. In Noordoostpolder werken ruim 1500 mensen uit Midden- en Oost-Europese landen.
Volgens de gemeente is hun inzet erg belangrijk voor de bedrijven. Ook vestigen zich steeds meer arbeidsmigranten permanent in de gemeente.
Meldpunt PVV
Burgemeester Aucke van der Werff van Noordoostpolder heeft het moment van bekendmaking van de Poolse Landdag bewust gekozen. Hij stoort zich mateloos aan het initiatief van de PVV die een meldpunt heeft ingesteld voor buitenlandse werknemers die overlast veroorzaken. Van der Werff vindt dat absoluut niet gepast.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn VARI MASTER 151 (LIE) #777268
Gebruikt, P.O.A.
-

Case International 745 XL
1988, € 13.000
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











