Rijn en IJssel pakt kade in Borculo aan
Waterschap Rijn en IJssel start morgenochtend met de aanpak van de kade langs de Oude Berkel in Borculo.
Eerst damt het waterschap alleen de sloot achter de oude Berkelloop af. Dat gebeurt om te voorkomen dat bij een eventuele verdere verzwakking het waterpeil van de Berkel in de stadsgrachten van Borculo wegzakt.
De afdamming van de sloot, die tussen de oude Berkelloop en de provinciale Rondweg ligt, gebeurt ter hoogte van de bocht van de oude Berkelloop nabij de wijk Hambroek. Het waterschap streeft ernaar over ongeveer een maand met de definitieve herstelwerkzaamheden te beginnen.
Mollengangen
De kade langs de oude Berkelloop bleek eind vorige maand verzwakt door mollengangen. Het waterschap heeft noodmaatregelen genomen, metingen verricht en grondmonsters genomen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, € 23.500
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 145 trekker (REU) #782994
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 195 trekker (MAA) #24299
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










