Biogas Centrum Groningen lanceert website
Biogas Centrum Groningen in Hoogkerk ging dit weekend officieel van start met het lanceren van www.bcgbiogas.nl. Bedrijfsleven en overheden stelden € 2,2 miljoen beschikbaar voor 21 onderzoeksprojecten.
Het centrum legt de aandacht op de voorbewerking van laagwaardige organische stromen, zoals bermgras, mest, zuiveringsslib en reststromen uit de landbouw.
Workshops
Biogas Centrum Groningen wil tevens een belangrijke leverancier zijn van kennis en kunde voor de burger. Een derde deel van het budget is bestemd voor informatievoorziening, cursussen en workshops. Alle activiteiten zet het centrum op internet.
Het bedrijf is gevestigd in Hoogkerk en heeft onderzoeklocaties op de Hanzehogeschool, Hogeschool Stenden in Emmen en een praktijklocatie op een agrarisch bedrijf.
Suiker Unie
Het www.bcgbiogas.nlnieuwe kenniscentrum kwam tot stand door financiële steun van onder andere het ministerie van EL&I, Grontmij, Suiker Unie, Hanzehogeschool, provincie en gemeente Groningen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Honda HF2417HB
2014, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (SOM) #694589
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (LIE) #692969
Gebruikt, € 8.950
-
Fendt Lotus 1250T schudder
2024, P.O.A.
Vacatures
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag23° / 12°10 %
-
Vrijdag26° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 15°20 %