Subsidie voor herplant fruithaag Flevoland
Landschapsbeheer Flevoland zoekt grondeigenaren die hagen willen herplanten of de landschappelijke en ecologische waarde van hun hagen willen vergroten in Marknesse, Kraggenburg en Dronten. Er is nog ruimte in de subsidieregeling.
De fruitteeltgebieden in de omgeving van Dronten, Marknesse en Kraggenburg vormen een karakteristiek landschap met hagen van zwarte elzen en andere boomsoorten.
Rooien
Veel hagen zijn samen met de fruitbomen verdwenen. Door het rooien verandert het landschap sterk van karakter. Landschapsbeheer wil met project Fruitteelthagen een eerste aanzet geven om dit fruitteeltlandschap te herstellen.
Aanmelding
Naast advies is een subsidie tot maximaal € 1250 beschikbaar. Wanneer een aanmelding voor 14 februari bij Landschapsbeheer binnenkomt, kan er deze winter nog gestart worden met de aanplant.
Voor verdere informatie of deelname aan het project kunnen ondernemers contact opnemen met Lodewijk van Kemenade of Tiem van Veen, flevoland@landschapsbeheer.net of via (0320) 294939.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











