Subsidie verbetering groen onderwijs
Om het groenonderwijs te verbeteren, stelt Dienst Regelingen 2 subsidies open: praktijkleren en groene plus.
Beide subsidies vallen onder dezelfde noemer: Regeling Praktijkleren en Groene plus. Praktijkleren is opengesteld tot en met 30 april en groene plus tot en met 31 maart 2012.
Praktijkleren
Subsidie praktijkleren stimuleert voorzieningen waar leerlingen vaardigheden beoefenen in een nagebootste praktijksituatie. De exacte www.hetlnvloket.nl/onderwerpen/subsidie/dossiers/dossier/praktijkleren-box-3voorwaarden staan bij het DR-Loket. In totaal is € 4.440.000 miljoen beschikbaar.
Groene plus
Om groen onderwijsbeter aan te sluiten bij het bedrijfsleven, is subsidie groene plus beschikbaar. Per activiteit of groep van activiteiten wordt een maximumbedrag beschikbaar gesteld. Er is dit jaar € 8.000.000 miljoen beschikbaar. Uitleg over deze bijdrage staat onder het kopje www.hetlnvloket.nl/onderwerpen/subsidie/dossiers/dossier/groene-plus-box-4groene plus bij het DR-Loket.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6215R trekker (LIE) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
-
Andex 300
Gebruikt, € 1.250
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag25° / 12°5 %
-
Zondag25° / 12°5 %
-
Maandag27° / 12°0 %