LTO: kansen buitendijkse buizenzone
Gronings Particulier Grondbezit en LTO Noord vinden het een goede zaak dat provincie Groningen nader onderzoek doet naar de haalbaarheid van de buizenzone Eemshaven-Delfzijl langs de N33.
'Gezien de grote impact van een dergelijke zone is het goed dat er een tussenstap wordt ingelast voordat een definitief besluit over het tracé wordt genomen', stellen de organisaties.
Gelet op nieuwe ontwikkelingen rondom de inrichting van de kustzone missen beide partijen echter ook nader onderzoek naar buitendijkse varianten.
Kwelderaanleg
GrPG en LTO Noord zien prima mogelijkheden om de stort van bagger te combineren met kwelderaanleg en -herstel, natuurbouw in combinatie met aanleg van de buizenzone.
Dit kan ook dienen als versterking van de zeekering en daarmee de veiligheid. Eén en ander zou ook moeten leiden tot een gezonder ecosysteem van de Eems-Dollard.
GrPG en LTO Noord Groningen brengen dit voorstel onder de aandacht van het kabinet.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-
John Deere 6125R Premium trekker (MAA) #63066
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-
JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (HIL) #692704
Gebruikt, € 5.247
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 6°30 %
-
Woensdag17° / 6°5 %
-
Donderdag15° / 9°5 %