Bleker doelt met 600 hectare op Deltanatuur
EL&I-staatssecretaris Henk Bleker doelt in zijn brief aan de Tweede Kamer over de ontpoldering in Zuid-Holland niet op de 600 hectare van het Buijtenland van Rhoon, maar op Deltanatuur.
Nieuwe Oogst publiceerde vorige een bericht dat Bleker het onder water zetten van 600 hectare polders op IJsselmonde 'niet noodzakelijk' vindt. Echter, het gaat niet om het Buijtenland van Rhoon, maar om de polders van Deltanatuur.
EL&I ontving begin deze week enkele telefoontjes van mensen die dachten dat het einde oefening voor de ontpoldering bij de Rhoon was. Ook ontving www.polderdag-rhoon.nlWim Gé Warnaar veel felicitaties van bewoners die blij waren dat de natuur- en recreatieproject van de baan is.
Massaal verzet
De www.buijtenlandvanrhoon.nlbewoners en boeren in en rond het Zuid-Hollandse eiland verzetten zich massaal tegen het Buijtenland van Rhoon. Toch zet provincie Zuid-Holland de plannen door, omdat ze vasthoudt aan de Planologische Kernbeslissing.
'Heel jammer', reageert Warnaar: 'We zetten onze strijd onverminderd voort. We hebben in ieder geval weer de aandacht gevestigd in Den Haag'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Fendt 611S
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R 350 (DAA) #22228
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL










