Boeren mogen terug naar huis
Boeren en burgers uit Woltersum en omgeving mogen terug naar huis. Dat is zojuist officieel bekend gemaakt. 'De situatie is veilig', zegt Hilbrand Sinnema, voorzitter van LTO Noord Groningen.
'We mogen werken aan de terugkeer van het vee', aldus Sinnema. 'We hebben hier 30 vrachtwagens staan. Als de boeren het willen, kunnen we direct al beginnen met het terugbrengen van het vee naar de bedrijven.'
Een paar bedrijven hebben hun vee staan op meerder opvangplaatsen, omdat al hun vee niet op één locatie terecht kon. 'Deze boeren kunnen hun vee bij voorrang als eerste terughalen, dat is het plan', zegt Sinnema.
Meevaller
De LTO Noord-voorzitter noemt het verrassend dat nu bekend is gemaakt dat boeren, hun vee en burgers naar huis terug kunnen. 'Dat is een meevaller, ook voor de boeren. We hopen dat we de terugkeer net zo goed kunnen laten verlopen als het vertrek'.
• Klik www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1595274&h=Wateroverlasthier voor het wateroverlastdossier.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, € 29.500
-

Kuhn GF13003 T cirkelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 125 trekker (MID) #782568
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










