Round-Free-Choice-Stable mooiste ontwerp
Het stalontwerp 'The Round-Free-Choice-Stable' voor maatschap Van Zalinge in Dronrijp is vanmiddag uitgeroepen tot meest innovatieve ontwerp op de stallenbouwbeurs van AOC Friesland in Leeuwarden.
Zes derdejaars veehouderijstudenten van AOC Friesland ontwierpen de stal. Zij gebruikten onder andere zonnepanelen. De jury roemde de stal om de ruimte voor de koeien, het gebruik van kunstgras en veel frisse lucht.
Rondeel
Publiekswinnaar werd de groep die voor melkveebedrijf Rossier uit Dronrijp 2 stallen ontwierp. Een van de stallen is een rondeel.
De AOC-studenten presenteerden hun ontwerpen voor opdrachtgevers van melkveestallen en een akkerbouwbedrijf. Zij kregen 2 opdrachten. Zo moesten ze een ontwerp exact naar de wens van de opdrachtgever maken én een innovatief ontwerp voor een melkveestal of akkerbouwbedrijf naar eigen inzicht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692668
Gebruikt, € 3.950
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag13° / 9°60 %
-
Maandag13° / 6°40 %
-
Dinsdag14° / 10°15 %











